Produkcja, sprzedaż, wynajem kontenerów

Kontenery biurowe, sanitarne, magazynowe i mieszkalne

Produkcja, sprzedaż, montaż oraz wynajem kontenerów.

Firma A-Z Convert zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem kontenerów. Nasze kontenery można stosować jako pojedyncze, niezależne obiekty, jak również istnieje możliwość realizacji budynków piętrowych oraz dobudowy kolejnych segmentów do obiektów już istniejących. Oferujemy budynki kontenerowe dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, o czym świadczy wysoki standard wykonywanych przez nas prac, jak również zadowolenie naszych klientów. Nasza firma posiada duży krąg stałych odbiorców.

Kontenery mieszkalne

Na rynku od 11 lat

DOŚWIADCZENIE I PASJA

Niezmiennie, od początku naszaj działalności naszym celem jest maksymalne zadowolenie klienta.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, służąc fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze optymalnego rozwiązania.


Twoja wizja - nasze wykonanie

ZADOWOLENIE KLIENTA NASZĄ SATYSFAKCJĄ

Niezależnie od tego czy jesteś dużym, wymagającym klientem instytucjonalnym, czy drobnym klientem indywidualnym, nasz fachowy zespół w pełni zaangażuje się w Twoje zlecenie, realizując je terminowo od "A" do "Z".


SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

PEŁNE WSPRACIE TECHNICZNE

Świadczymy usługi kompleksowego serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego dla klientów, którzy zakupili nasze kontenery. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pomoc naszych fachowych i wysoko wykwalifikowanych pracowników.


Oferta

Niezależnie od przeznaczenia produkowane przez nas budynki modułowe mogą być niezwykle funkcjonalne. W ich wnętrzach można dowolnie aranżować przestrzeń wprowadzając meble, sprzęt oraz potrzebne instalacje. Wielość rozwiązań oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwalają nam spełnić życzenia i potrzeby nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Dużą zaletą naszych produktów jest brak konieczności wykonywania stałych fundamentów jak również łatwość montażu oraz demontażu, co umożliwia usytuowanie obiektu w wybranym miejscu w krótkim czasie oraz przeniesienie obiektu w inne miejsce. Oferujemy specjalistyczny transport we wskazane miejsce.

Kontenery biurowe

Idealne dla klientów potrzebujących estetycznej i elastycznej przestrzeni biurowej.

Kontenery mieszkaniowe

Mogą być wykorzystywane w budownictwie mieszkaniowym jedno oraz wielokondygnacyjnym.

Kontenery sanitarne

Łazienki i ubikacje w pełni wyposażone w urządzenia sanitarne. Dzięki zastosowanym materiałom, łatwe w utrzymaniu w czystości.

Obiekty handlowe, kioski

Znajdą zastosowanie w drobnym handlu i przedsiębiorczości. Idealne także dla stróżów nocnych oraz ochrony.

Kontenery magazynowe

Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest przestrzeń magazynowa. Budujemy magazyny wielko i małopowierzchniowe.

Domki letniskowe

Marzysz o niedrogim domku letniskowym bez konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę i innych formalności? To rozwiązanie jest dla Ciebie!

Nie znalazłeś powyżej interesującego Cię produktu? Jesteśmy bardzo elastyczną firmą, która chętnie dostosowuje się do potrzeb swoich klientów. Skontaktuj się z nami, przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie!

Galeria

Poniżej prezentujemy niektóre z naszych realizacji.

Jakiś opis
Jakiś opis
Jakiś opis
Jakiś opis
Jakiś opis
Jakiś opis
Jakiś opis
Jakiś opis

Skontaktuj się z nami!

  • A-Z Convert Artur Przechrzta
    ul. Podleska 11/13
    43-190 Mikołów
  • 501 135 022
  • convert@interia.pl